Cichszy niż delikatny: tajemnice higieny intymnej DRY DRY

Okolice intymne wymagają od kobiety szczególnej pielęgnacji — regularnej, delikatnej i uważnej. Naruszenie tak prostego zlecenia grozi dyskomfortem, dyskomfortem, a nawet wizytą u lekarza. Oto kilka najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę w codziennej higienie.

Wszyscy wiedzą, ale powtórzymy: przynajmniej raz dziennie należy wziąć prysznic i zwracać uwagę na okolice intymne, a podczas menstruacji lepiej robić to 3-4 razy dziennie, jeśli to możliwe. Pamiętaj, że zwykłe mydło nie nadaje się do takich zabiegów — agresywne środki alkaliczne mogą wysuszyć błonę śluzową okolic intymnych, wywołać swędzenie, a nawet sprowokować nowe wydzieliny. Pianka intymna DRY DRY, nowa linia produktów do higieny intymnej szwedzkiej marki DRY DRY, stanie się uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej kobiety. Skład nowości przemyślany w najdrobniejszych szczegółach — kwas mlekowy zapobiega rozwojowi patogennej mikroflory, a składnik aktywny Cocamidopropyl Betaine, pozyskiwany z naturalnego oleju kokosowego, skutecznie oczyszcza skórę. Ogólnie rzecz biorąc, zrównoważony kompleks pięciu rodzajów środków powierzchniowo czynnych na bazie olejów roślinnych, karboksylowy i aminokwasy zapewniają komfort przez cały dzień, ponieważ nie tylko usuwają zabrudzenia, ale także zapewniają lekki efekt dezodoryzacji. Bonus — DRY DRY Intimate Foam jest idealna również dla mężczyzn, co pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na półce w łazience, a jednocześnie budżet rodzinny. Pamiętaj, że podczas zabiegu należy używać wyłącznie wody o neutralnej, ciepłej temperaturze — ani za gorącej, ani za zimnej.

Po prysznicu wiele kobiet woli nie tylko nosić świeżą bieliznę, ale także używać wkładki higienicznej — w rzeczywistości niewiele to daje. Jeśli zmieniasz wkładkę rzadziej niż 4 razy dziennie, to wchłania ona wydzieliny, które przyczyniają się do rozwoju bakterii i mogą prowadzić między innymi do dysbiozy pochwy. Faktem jest, że wiele wkładek wykonanych jest ze sztucznych materiałów z wykorzystaniem plastiku i po prostu nie pozwala na swobodną cyrkulację powietrza w okolicach intymnych — w efekcie zamiast pożądanej suchości powstaje szkodliwe wilgotne środowisko. Zwykle sięgamy po wkładki higieniczne, aby przedłużyć uczucie świeżości, więc dezodoranty intymne mogą je zastąpić. Tak, są jakieś! Niedawno producent skutecznych antyperspirantów i dezodorantów do ciała DRYDRY wprowadził nowy spray do higieny intymnej DRYDRY z inteligentnymi i co najważniejsze naturalny skład. Na przykład zawiera ekstrakt z aloesu, który nie tylko nawilża i odżywia skórę, ale również delikatnie przywraca jej funkcje ochronne i działa dezodoryzująco. Zwróć uwagę, że stosując dezodorant razem z pianką DRY DRY Intimate Foam efekt będzie dłuższy, ponieważ składniki produktów wzajemnie się uzupełniają. Rozpylając go z odległości 15 cm w okolicach intymnych lub po prostu traktuj nim bieliznę. Wygodny, szybki i niezawodny. Zwróć uwagę, że stosując dezodorant razem z pianką DRY DRY Intimate Foam efekt będzie dłuższy, ponieważ składniki produktów wzajemnie się uzupełniają.

Wysokiej jakości produkty do higieny osobistej o naturalnych i delikatnych formułach nie tylko zapewniają niezbędną pielęgnację, ale także dodają pewności siebie. Stwórz własną półkę z produktami do delikatnych obszarów i codziennie odczuwaj tylko świeżość, suchość i komfort!

Related posts

Leave a Comment

Solve : *
48 ⁄ 24 =