DRYDRY przedstawia nowe dezodoranty do codziennego użytku

Pocenie się to normalna, zdrowa i niezbędna fizjologiczna funkcja naszego organizmu. Człowiek poci się głównie w celu obniżenia temperatury ciała i proces ten nazywamy termoregulacją. Sam pot nie ma nieprzyjemnego zapachu, dlatego przy odpowiedniej higienie oraz stosowaniu dezodorantów i antyperspirantów nie będziemy powodować nieprzyjemnych wrażeń u innych.

Wybór odpowiedniego dezodorantu może zależeć od poziomu aktywności osoby. Jeśli dana osoba nie porusza się dużo, nie może się tak bardzo pocić, więc nie ma potrzeby stosowania silnego antyperspirantu. I odwrotnie, bardzo aktywna osoba może bardziej się pocić i preferować silniejszy produkt. Wybór odpowiedniego dezodorantu lub antyperspirantu może zależeć od ceny, obecności lub braku substancji zapachowych, wrażliwości skóry i prawdopodobieństwa wystąpienia reakcji alergicznej.

Niektórzy ludzie mogą stwierdzić, że są wrażliwi na niektóre składniki antyperspirantu lub dezodorantu, szczególnie w pachach. Reakcje na dezodorant lub antyperspirant mogą obejmować podrażnienie, a czasem wysypkę. Wrażliwość na antyperspiranty lub dezodoranty najczęściej wywołują substancje zapachowe i zapachowe dodawane w celu zamaskowania zapachu ciała. Występują również reakcje alergiczne na inne składniki dezodorantu lub antyperspirantu, takie jak alkohol etylowy lub sole glinu, takie jak hydrat chlorku glinu.

Stosowanie naturalnych, hipoalergicznych dezodorantów, które zawierają dużą ilość naturalnych składników, oprócz osób o wrażliwej skórze, polecane jest kobietom w ciąży i karmiącym oraz młodzieży.

Wśród produktów, które chronią naszą skórę, są nowe produkty z linii DEO TM DRYDRY szwedzkiej firmy kosmetycznej LEXIMA AB, znanej z wyjątkowych produktów przeciwpotowych i innych produktów kosmetycznych. Linia DEO już przekonała swoich klientów i jest idealna dla osób z normalną potliwością. Cechą tych funduszy jest to, że ich stosowanie nie ma ograniczeń co do częstotliwości stosowania ze względu na naturalne składniki w ich składzie.

DRYDRY Deo Roll zawiera Aloe Vera i jony srebra, które działają antybakteryjnie. Struktura DRYDRY Deo Roll zawiera pielęgnujące składniki skóry, które przyczyniają się do nawilżenia i zmiękczenia delikatnej skóry pach, nie pozostawiając uczucia lepkości i dyskomfortu. Produkt nie pozostawia śladów na ubraniach i jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Również w linii DEO znajduje się dezodorant opracowany specjalnie z myślą o nastolatkach z uwzględnieniem ich fizjologii w danym wieku, czyli zmian hormonalnych. W tym czasie skóra nastolatka wymaga szczególnej starannej i specjalnej pielęgnacji.

Środek DRYDRY Deo Teen zawiera w swoim składzie specjalnie opracowany składnik — DermosoftDecalactdeo, który działa antybakteryjnie i dezodoryzująco. Preparat blokuje rozwój bakterii, które są główną przyczyną nieprzyjemnego zapachu, zmiękcza naskórek i zapewnia uczucie świeżości i komfortu, tak ważne w tym wieku, szczególnie w komunikacji z rówieśnikami.

Ale to nie wszystko! Od niedawna linia dezodorantów TM DRY DRY została uzupełniona o nowy produkt — DRYDRY Deo Body! Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do stosowania dezodorantów pod pachami, ale od podniecenia lub upału w ciągu dnia nasze plecy mogą zmoczyć się (najbardziej nieprzyjemne jest, gdy na ubraniu pojawia się wilgotna plamka), czoło zaczyna się pocić, wilgoć często gromadzi się również pod klatką piersiową, pojawia się na szyi i pod kolanami … Nowy uniwersalny dezodorant DRYDRY Deo Body z łatwością antycypuje i rozwiązuje takie problemy, ponieważ można go aplikować na całe ciało (w tym na twarz i głowę!) Bez żadnego ryzyka dla skóry. Zawiera również aktywny składnik Dermosoft Decalact Deo, który ma właściwości antybakteryjne, pomaga dezodorantowi szybciej wchłaniać i hamuje rozwój bakterii, które są główną przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Olejek szałwiowy działa w parze z tym sekretnym składnikiem, który zwęża pory, natychmiast tonizuje i odświeża skórę. Rozpyl dezodorant na suchą skórę po prysznicu i zabierz go ze sobą do pracy, podróży lub za miasto, ponieważ możesz powtarzać aplikację przez cały dzień. Podobnie jak wszystkie produkty szwedzkiego producenta, DRYDRY Deo Body ze względu na brak zapachu może być stosowany razem — jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Related posts

Leave a Comment

Solve : *
25 + 24 =