Wszystko jest sprawne! Zdrowa i piękna skóra jest łatwa.

Wiele kobiet obawia się, jak dłużej zachować piękno i młodość skóry. Do tego ważny jest nie tylko prawidłowy tryb życia, ale także kompleksowa pielęgnacja przy użyciu skutecznych kosmetyków.

Problem. Rozstępy (rozstępy)

Przyczyna zdarzenia. Szybki przyrost masy ciała lub ciąża prowadzi do obniżenia poziomu kolagenu i elastyny. W efekcie skóra traci elastyczność i wydaje się być rozerwana pod napięciem, a blizny pozostają „na pamięć”.

Co doradzić? W walce z rozstępami skuteczny jest masaż specjalnymi produktami na bazie naturalnych olejków roślinnych. Na przykład aktywne składniki olejku kosmetycznego Bio-Oil nie tylko nawilżają i odżywiają skórę, ale także zwiększają jej elastyczność, poprawiają koloryt i ukojenie. Ponadto produkt pomaga zmniejszyć widoczność nowych i starych blizn oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów.

W kręgu. Wcierać okrężnymi ruchami dwa razy dziennie w brzuch, uda, pośladki, klatkę piersiową. Stosować przez co najmniej 3 miesiące dwa razy dziennie.

Problem. Odwodniona skóra

Przyczyna zdarzenia. Trudne warunki atmosferyczne, woda bogata w chemikalia, klimatyzacja i centralne ogrzewanie zaburzają równowagę nawilżenia skóry, wysuszając ją i podrażniając.

Co doradzić? Odwodniona skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Oprócz stosowania kosmetyków nawilżających (Aqualia Thermal Vichy, Hydrabio Bioderma itp.) Ważne jest, aby przywrócić równowagę skóry naturalnymi olejami. W ten sposób olejek kosmetyczny Bio-Oil tworzy na skórze dodatkowy film ochronny, pomagający zatrzymać wilgoć i przywrócić jej funkcje ochronne.

W kręgu. Bio-Oil należy nakładać po kąpieli, prysznicu lub kąpieli, delikatnie wcierając w skórę i zwracając szczególną uwagę na suche miejsca.

Problem. Ślady trądziku

Przyczyna zdarzenia. Często po trądziku lub pryszczach, w wyniku gojenia się ran, powstaje nadmierna ilość kolagenu, tworząc blizny na skórze lub pozostawiając plamy.

Co doradzić? Do walki z trądzikiem można stosować specjalne zabiegi i kosmetyki. Na przykład zawiesina na bazie oleju z dodatkiem ekstraktów roślinnych i witamin Bio-Oil. Opracowany w celu zmniejszenia widoczności blizn i nierównego kolorytu skóry, w tym śladów po trądziku. Olejek łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

W kręgu. Nie zaleca się stosowania na uszkodzoną skórę i błony śluzowe.

Problem. Pigmentacja

Przyczyna zdarzenia. Zmiany hormonalne w organizmie, nieregularna produkcja melaniny, rozjaśnienie skóry lub długotrwała ekspozycja na słońce mogą prowadzić do pojawienia się plam starczych.

Co doradzić? W celu zapobiegania przebarwieniom ważne jest stosowanie produktów ochrony przeciwsłonecznej (Capital Soleil Vichy, Photoderm Bioderma itp.). Bio-Oil pomaga w przebarwieniu już powstałych plam pigmentacyjnych. Zawiera wyjątkowy PurCellin Oil, który zmniejsza gęstość olejku, dzięki czemu Bio-Oil szybko się wchłania, zapewniając ukierunkowane działanie głównych składników (witaminy A i E, naturalne olejki z nagietka, lawendy, rozmarynu i rumianku).

W kręgu. Olejek nakładaj lekkimi okrężnymi ruchami dwa razy dziennie przez minimum 3 miesiące.

Problem. Postarzała skóra

Przyczyna zdarzenia. W wyniku procesów starzenia następuje spadek produkcji kolagenu i elastyny, które utrzymują elastyczność skóry. W efekcie wiotczeje, pojawiają się zmarszczki.

Co doradzić? Bioolej oleju skutecznie zwalcza związanych z wiekiem zmian skórnych na twarzy i ciele. Produkt zawiera składniki, które sprawiają, że skóra staje się elastyczna, miękka, nawilżona i bardziej elastyczna, tym samym redukując powstawanie nowych zmarszczek i zwiotczenie skóry. Bio-Oil pomaga również nawilżyć skórę, wyrównać nierówny koloryt i poprawić jej teksturę.

W kręgu. Olejek Bio-Oil jest hipoalergiczny, odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, można go stosować zarówno do ciała, jak i do twarzy.

Related posts

Leave a Comment

Solve : *
22 + 13 =